ABOUT

Čau! Es rakstu.

Jā, kā jau droši vien pamanīji, pašlaik mājaslapa “pārcieš” visus manus nodomus, tāpēc pagaidām tā šķiet nepilnīga, nepabeigta un nedaudz nepārskatāma.

Man ir kaudze ar idejām, ko pasaulei pavēstīt, bet šajā blogā centīšos aprobežoties ar 3 galvenajām – pēdējā laikā redzētajām filmām, izbaudītiem ceļojumiem un kaut kādiem īsiem vai gariem, vai pamācošiem rakstiem un failiem RTU BIF studentiem un citiem interesentiem.

Es labprāt paliktu anonīma, vismaz pagaidāma, kamēr neesmu vēl uz manis atrastās mūžzaļās takas, bet tas galīgi nenozīmē, ka es nereaģēšu uz kaut kādām piezīmēm vai tam līdzīgām lietām.

Es rakstīšu 4 valodās, jo mans darbs man ļauj izmantot 2.3 valodas, un tās 1.7 daļas man ļoti pietrūkst, tāpēc izpaudīšos šeit. Iespējams, tulkojumi nebūs 100% precīzi, jo reizēm nedaudz pārveidojot teikumu, nezaudējot jēgu, tas skan fonētiski un gramatiski pareizāk, ja vien mēs tā varētu izteikties.

Man mērķis galvenokārt ir parādīt ko vēl emocionāli var piedzīvot un palīdzēt topošajiem būvspeciālistiem mācīties. Pati esmu izgājusi RTU BIF ceļus, man ir maģistra grāds un inženiera kvalifikācija, un es būtu gandarīta, ja manu pūliņu dēļ kāds izpratīs kaut ko labāk vai izvēlēsies piemērotāku priekšmetu.

Lai vai kā – veiksmi! Jo pat ēdot, tā noder.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s