ABOUT

Čau, čau!

Esmu Jana. Ļoti nopietna meitene ar nopietniem mērķiem, kura visu laiku aizmirst, cik viņai ir gadu.

Es rakstu daudzpusīgu blogu par lietām, kuras ilgstošā laikā gribu atstāt atmiņā. Lietas, kuras gribu kārtīgi izskaidrot, kurās gribu praktizēties, kuras kalpos kā piemērs man turpmākai attīstībai, un varbūt palīdzēs arī tev.

Blogs stāv uz trīs vaļiem: filmas, valstis (ceļojumi) un būvniecība. Un šie trīs vaļi ir sadalīti vēl daudzās mazās zivtiņās un radībās, kuras vaļiem ir vai nu kuņģī vai pielipušas pie sāniem, tāpēc daudzveidība šeit var būt kā pakārtota, tā arī ne sevišķi pakārtota loģikai.

Piemēram, La petite histoire ir sērija ar pašizdomātiem stāstiņiem, kuru galvenais mērķis ir iesaistīt 10 jaunu vārdus franciski, lai tos labāk iegaumētu. Savukārt būvniecība šeit izpaudīsies kā dažādu aprēķinu piemēru publicēšana, kas varbūt kādam kalpos kā atkārtojums, bet patiess mērķis ir padarīt mācības RTU BIF izprotamākas, jo skaidru teorētisku piemēru diemžēl trūkst.

Man ir daudz dažādu plānu un lietu, kuras redzēt/dzirdēt/iemācīties, un es negribu aprobežoties ar vienu valodu, tāpēc pēc iespējas izmantošu visas 4 valodas: LV, RU, EN un FR, galvenokārt tāpēc, ka visas dzīvē izmantot man neizdodas un aizmirst negribas.

Kopumā jāsaka, ka vispār es esmu cilvēks un mēdzu kļūdīties kā pareizas valodas lietošanā, tā arī aprēķinos, tāpēc uzklausīšu, ja ir kas labojams!

Laimīgu lasīšanu, ar cieņu – Es.

Saziņai – es lasu komentārus, bet varu izlasīt arī kādu e-pastu, ja sūtīsi to uz jana.blogo@gmail.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s